Ceník

Zajímá vás, kolik  u nás zaplatíte? Za své ceny se nestydíme a proto vám zde nabízíme kompletní přehled námi nabízených služeb a jejich cen.

Webové stránky

V ceně webových stránek je započítána také základní SEO optimalizace, která vašemu webu zajistí viditelnost na vyhledávačích, redakční systém, díky kterému můžete veškerý obsah na stránkách libovolně upravovat i po dokončení stránek bez znalosti programování a samozřejmě responzivní design, který dnes nesmí chybět na žádné webové stránce.

Miniweb

Miniweb je základním a také nejlevnějším balíčkem, který nabízíme. Zákazník si může vybrat z několika nabízených šablon a na web si doplnit čistě vlastní obsah. Tento web je vhodný pro rychlou prezentaci služby, nebo produktu.  Web je možné spustit do druhého dne.

3 900

Single-page

Single-page je jednostránkový web dle přání zákazníka. Zákazník může dodat vlastní design a obsah, nebo mu návrh vytvoříme.  V případě, že zákazník nemá vlastní obsah, můžeme mu jej za příplatek vytvořit. Web je vhodný pro prezentaci produktů, či služeb. 

9 800

Bežný web

Tento balíček obsahuje kompletní webové stránky s pěti obsahovými stranami, designem na míru a SEO optimalizací. Celá realizace tohoto webu je již značně individuální a záleží na konkrétních potřebách klienta. Web je ideální pro firemní prezentaci.

24 500

Online obchod

Online obchod je běžný e-shop umožňující vystavovat automatické faktury, hlídat objednávky, nebo integrovat platební bránu. Součástí balíčku je i vlastní design, SSL zabezpečení, indexade do vyhledávačů a vložení 80 položek zdarma. 

49 800

Marketing

Už Vás nebaví to čekání na nové návštěvníky a chcete oslovit větší okruh lidí? Právě proto tu máme speciální oddělení, která vám zařídí kompletní marketing od jednorázové reklamy, až po neustálý přísun nových návštěvníků.

Google

Tvorba profesionální reklamní kampaně v platformě Google Ads přesně na míru vašemu produktu. O její tvorbu se postará tým specialistů s certifikátem digitálního marketingu Google, kteří ji budou celý měsíc pravidelně kontrolovat.

4 900

Sociální sítě

Postaráme se vám o pravidelné budování organické komunity na sociálních sítích jako jsou Facebook a Instagram. Získáte tak mnohem větší dosah u vašich příspěvků a článků. Ozvěte se nám a nechte si vybudovat komunitu pravidelných zákazníků.

9 500

E-mailing

E-mailový marketing i v dnešní době zůstává jedním z nejvýnosnějších reklamních kanálů. Nechte si u nás vytvořit vlastní e-mailovou kampaň a oslovte tak přímo desítky potenciálních zákazníků. Začněte oslovovat nové publikum od 100 e-mailů.

5 900

Facebook

Ideální reklamní kampaň vhodná na prodej spotřebního zboží. Reklamu vytvoří tým profesionálů proškolených v tvorbě Facebookových kampaní. Vše nastavíme přesně na míru vašim požadavkům a následující měsíc budeme kampaň pravidelně kontrolovat.

4 900

Vyhledávače

Už Vás nebaví to čekání na nové návštěvníky a chcete oslovit větší okruh lidí? Právě proto tu máme speciální oddělení, která vám zařídí kompletní marketing od jednorázové reklamy, až po neustálý přísun nových návštěvníků.

Technické SEO

Technické SEO je optimalizace samotného webu. Jde především o technické zpracování a detaily, které web musí splňovat.

2 900

Za 1 stránku

Obsahové SEO

Obsahové SEO pomáhá ve zvýšení návštěvnosti a v rozšiřování webu. Náš tým pravidelně tvoří obsah, který vám získává novou návštěvnost.

5 800

Měsíčně

Klíčová slova

V případě, že máte zájem o analýzu klíčových slov, náš tým vám na základě vašeho webu vytvoří kompletní manuál pro všechny relevantní klíčová slova.

3 200

Jednorázově

Link-building

Link-building pomáhá zlepšovat kvalitu a SEO vašeho webu. Náš tým bude pravidelně získávat nové odkazy z oboru směrující na váš web.

8 800

Měsíčně

Grafické práce

V naší nabídce naleznete seznam základních grafických služeb, které nabízíme, nicméně pokud v seznamu nenaleznete co hledáte, nezoufejte, stačí nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, nebo emailem a napsat nám své přání. Jeden z našich grafiků se vám ozve na vaši emailovou adresu a probere s vámi veškeré podrobnosti ohledně vaší poptávky.

Logo

2 grafické návrhy, vektorová grafika, tiskové značky, barevné mutace (max 3), součástí loga je také logomanuál

5 200

Vizitky

Standardní rozměry, 2 grafické návrhy, vektorová grafika, rozdělení pro parciální tisk, tiskové značky

2 450

Focení

Cena platí pro 100 snímků, zahrnuje úpravu fotografií, tisknutelné rozlišení do velikosti A3, na vyžádání ve formátu RAW

8 850

Tiskoviny

2 grafické návrhy, libovolné rozměry, tiskové značky, dodání v PSD formátu a TIFF formátu.

2 390

Kontaktujte nás

Zaujali vás některé naše služby, nebo jste jen nenašli co hledáte? Napište nám přes nezávazný formulář níže a my vás budeme kontaktovat.

E-shop za 390 Kč?
Zkuste Tipmarker

Nechcete investovat do e-shopu desetitisíce? Vytvořili jsme pro vás systém, kde si můžete svůj e-shop vytvořit pohodlně a sami. Nemusíte se omezovat šablonou a zároveň je systém intuitivní a jednoduchý.