Grafika

Potřebujete vizitky, reklamní plakáty nebo jen firemní trička pro své zaměstnance? Žádný problém, grafika je naší vášní a návrhy zpracujeme přesně podle vašich představ a postaráme o následný tisk

Co děláme

Nezáleží zda potřebujete navrhnout vizitky, firemní trička, hrníčky, náramky, nebo grafiku na billboard. Zpracujeme vám jakékoliv přání.

V naší nabídce naleznete seznam základních grafických služeb, které nabízíme, nicméně pokud v seznamu nenaleznete co hledáte, nezoufejte, stačí nás kontaktovat pomocí formuláře na hlavní straně, nebo v záložce kontakty  a napsat nám své přání. Jeden z našich grafiků se vám ozve na vaši emailovou adresu a probere s vámi veškeré podrobnosti ohledně vaší poptávky.

Grafické návrhy

Ne každý má konkrétní představu o vzhledu svého produktu, proto s každým naších zákazníkem nejprve probereme zda by chtěl směřovat do moderního, nebo spíše klasického designu. Dále vyřešíme barevné schéma, velikost  a rozložení.

Grafik následně vytvoří dva grafické návrhy, ze kterých si vyberete ten, který se vám bude líbit více a případně se upraví podle vašich představ. Pokud však máte konkrétní představu u vzhledu produktu, stačí jej předat grafikovi a on zpracuje výsledný návrh.

Zpracování

Chcete produkt zpracovat, ale nevíte kde? Nelamte si s tím hlavu, vaši objednávku zpracujeme od začátku do konce. Ať už jste si nechali udělat grafické návrhy u nás, nebo je již máte hotové, postaráme se o kompletní realizaci produktu a doručení na vaši adresu.

Grafik se s vámi poradí o materiálu produktu, kvalitě, rozměrech a upraví grafický návrh tak, aby byl vhodný pro zpracování pokud to bude třeba. Následně se návrhy zašlou ke zpracování a výsledný produkt se odešle na vaši adresu.