Koho hledáme ?

Chceš pracovat z domova a mít flexibilní pracovní dobu? Podívej se na nabídky níže, pošli nám email s tvým životopisem a my se ti ozveme.

Obchodní zástupce

Do našeho týmu hledáme obchodního zástupce, který by naší firmě pomohl s prodejem produktů. Jsi komunikativní? Baví tě obchod? Vyznáš se v online světe a chceš pracovat z domova? Pak hledáme právě tebe! Neváhej a pošli nám email s životopisem na matyas.tongel@softsite.cz a staň se jedním z nás. Každý obchodní zástupce má možnost vzít pod svá křídla někoho dalšího a dostávat provizi ze všech jeho uzavřených obchodů.

Grafik

Máš cit pro design a unavuje tě monotónní vzhled webových stránek? Pojď s námi změnit internet k lepšímu a pomoz nám navrhovat vzhled webový stránek. Umožníme ti pracovat z domova na čemkoliv, co se týká designu, ať už půjde o návrh hrníčků, nebo design pro billboardy. Napiš nám email s životopisem na robert.tongel@softsite.cz a my se ti o co nejdříve ozveme.

Grafik

Máš cit pro design a unavuje tě monotónní vzhled webových stránek? Pojď s námi změnit internet k lepšímu a pomoz nám navrhovat vzhled webový stránek. Umožníme ti pracovat z domova na čemkoliv, co se týká designu, ať už půjde o návrh hrníčků, nebo design pro bilboardy. Napiš nám email s životopisem na robert.tongel@softsite.cz a my se ti o co nejdříve ozveme.