O nás

Chcete se dozvědět něco o naší společnosti? Zde najdete kompletní historii a vývoj našeho týmu od založení firmy až do současnosti. 

4. 3. 2017

Nápad

Celá společnost začala jako malý nápad na střední škole. Čtyři kamarádi si chtěli přivydělat pár korun ke studiu a tak se rozhodli, že začnou tvořit webové stránky.

24. 7. 2017

Založení společnosti

O pár měsíců později již vznikla společnost Softsite a ta se začala pomalu dostávat do světa podnikání. Přestože konkurence byla veliká, společnost získala svého prvního zákazníka.

15. 8. 2017

První zákazník

Ačkoliv by se první zákazník dal považovat za úspěch. Pro naší společnost to byla velká lekce. Náš úplně první zákazník nás podvedl a utekl s novým webem a bez zaplacení.

3. 11. 2017

První firemní web

Po nějaké době se situace se zákazníky ustálila, společnost nasbírala několik prvních referencí a proto bylo potřeba se prezentovat veřejně. Vznikl tak první firemní web společnosti Softsite.cz

22. 5. 2018

Tvorba brandu

Přestože se společnost veřejně prezentovala, samotný web žádné klienty nepřiváděl. Společnost tak fungovala pouze na doporučení. Bylo potřeba začít tvořit z podnikání značku a okolo ní nadšenou komunitu.

30. 8. 2018

První zaměstnanci

Společnost zaznamenala první velké úspěchy v podobě vysoké návštěvnost firemního webu a získání několika rozsáhlých zakázek. Aby vše mohlo fungovat, společnost přijala první zaměstnance a posunula se tak o krok dál.

20. 11. 2019

Změna vedení

Skoro po roce fungování ve firmě nastaly komplikace. Původní vedení se neshodlo na budoucnosti společnosti a proto bylo potřeba jej rozpustit. Dva ze čtyř členů tak společnost opustili a založili vlastní partnerskou společnost.

3. 12. 2019

Nová firemní identita

Po změně vedení nastal čas na změnu celé firemní identity. Začalo se pracovat na novém firemním webu, tiskové propagaci a celém vzhledu firmy.

Kontaktujte nás

Zaujali vás některé naše služby, nebo jste jen nenašli co hledáte? Napište nám přes nezávazný formulář níže a my vás budeme kontaktovat.

E-shop za 390 Kč?
Zkuste Tipmarker

Nechcete investovat do e-shopu desetitisíce? Vytvořili jsme pro vás systém, kde si můžete svůj e-shop vytvořit pohodlně a sami. Nemusíte se omezovat šablonou a zároveň je systém intuitivní a jednoduchý.