Grafický design

Potřebujete vytvořit logo, vizitky, nebo plakát, ale nevíte jak na to? Pomůžeme vám zpracovat každý grafický návrh dle vašeho přání.

Tvorba tiskovin

Pro vaše podnikání připravíme na míru jakýkoliv druh tiskovin. Od reklamních letáků, přes roll-upy, až po vizitky. Každý grafický návrh zpracovává náš profesionální tým přesně podle požadavků zákazníka.

Dbáme na to, aby výsledný efekt byl vždy dle očekávání a působil profesionálně. Každý grafický návrh dodáváme ve formátu pro tisk, pro zveřejnění na internet a pro další úpravy.

Softsite tvorba webových stránek

Design na míru

Rozumíme vašim potřebám a proto každý návrh tvoříme především podle vašich přání. Nemusíte se tak bát, že dostanete to, co jste si nepřáli.

Kvalitní provedení

Kvalitně zpracovaný design je u nás samozřejmostí. Dbáme na každý malý detail, aby výsledek splnil i ta největší očekávání našich zákazníků. 

Profesionalita

Profesionální přístup je jednou z našich předností. Naši designéři vás rádi usměrní, ale i přesto do návrhu vnesou každou vaší připomínku, nebo nápad.

Možnost úpravy

Výsledný grafický návrh je vaším majetkem a proto vám jej dodáme v několika různých formátech. Jedním z nich je i PSD formát pro úpravu.

Softsite tvorba webových stránek

Design, který zaujme

Každý náš návrh je originál a jeho realizaci předchází mnoho hodin přemýšlení a úprav. Naši designéři se snaží dodržet diskrétní, ale zároveň zajímavý design. Vždy však záleží především na požadavcích zákazníků.

Naši designéři mají několik let zkušeností a pod rukama jim prošlo jim nespočet úspěšných projektů. Každý kousek designu je zpracováván s maximální péčí a citem pro detail.

Kontaktujte nás

Zaujali vás některé naše služby, nebo jste jen nenašli co hledáte? Napište nám přes nezávazný formulář níže a my vás budeme kontaktovat.

E-shop za 390 Kč?
Zkuste Tipmarker

Nechcete investovat do e-shopu desetitisíce? Vytvořili jsme pro vás systém, kde si můžete svůj e-shop vytvořit pohodlně a sami. Nemusíte se omezovat šablonou a zároveň je systém intuitivní a jednoduchý.