Marketing

Máte webové stránky ale nízkou návštěvnost, nebo už vás nebaví hledat nové zákazníky? Postaráme se vám o kampaň na míru, která vám je bude pravidelně přivádět.

Buďte vidět

Pokud nechcete utrácet za pravidelné budování vašich stránek a chcete se věnovat pouze novým zákazníkům, pak jste tu správně. Náš tým marketingových specialistů proškolených v oborech digitální reklamy vám vytvoří tu ideální kampaň, díky které budete pravidelně získávat nové objednávky. 

Poradíme vám, kterému odvětví se nejvíce věnovat a kam se vyplatí investovat. Každá reklamní kampaň se hodí na jiný typ produktu, proto je velmi důležité zvolit správně.

Softsite tvorba webových stránek

Nastavení PPC kampaní

Náš tým vám profesionálně nastaví kampaně pro vaši propagaci. Vyhledá vhodná klíčová slova a odfiltruje cílové publikum

Komunita na sociálních sítích

Postaráme se vám o pravidelné budování organické komunity na sociálních sítích. Získáte tak mnohem větší dosah u vašich příspěvků a článků.

Zvyšování návštěvnosti

Náš tým marketingových specialistů se vám dokáže postarat o pravidelný přísun nových návštěvníků, kteří vás posunou ve vyhledávačích.

E-mailový marketing

E-mailový marketing i v dnešní době zůstává jedním z nejvýnosnějších reklamních kanálů. Nechte si u nás vytvořit vlastní e-mailovou kampaň

Softsite tvorba webových stránek

Tvorba komunity

Pokud je odvětví vašeho podnikání vhodné pro sociální sítě, pak jste určitě zjistili že není tak snadné na nich prorazit. Často se musíte vašemu profilu věnovat denně i několik hodin aby pravidelně rostl. Velkou výhodou budování komunity na sociálních sítích je však její dlouhodobá návratnost. 

Každý další zveřejněný příspěvek se bude dostávat dál, čímž budete získávat opět nové publikum a také potenciální zákazníky. 

Kontaktujte nás

Zaujali vás některé naše služby, nebo jste jen nenašli co hledáte? Napište nám přes nezávazný formulář níže a my vás budeme kontaktovat.

E-shop za 390 Kč?
Zkuste Tipmarker

Nechcete investovat do e-shopu desetitisíce? Vytvořili jsme pro vás systém, kde si můžete svůj e-shop vytvořit pohodlně a sami. Nemusíte se omezovat šablonou a zároveň je systém intuitivní a jednoduchý.