Tvorba www stránek

Potřebujete webové stránky, které podpoří vaše podnikání? Tvoříme vše od malých prezentačních webů, až po rozsáhlé prodejní řešení na míru. Stačí si vybrat, nebo nám předat svůj návrh.

Na webu záleží

Sehnat kvalitní webové stránky dnes není  snadné. Trh je přesycený spoustou levných řešení a zákazník tak může snadno naletět. Na kvalitním webu ale záleží, proto s vámi projdeme všechny možnosti a ukážeme vám to nejlepší řešení. Nechte si vytvořit web, který vám bude pravidelně přinášet nové zákazníky.

Dobře zpracovaný profesionální web totiž vaše podnikání podpoří mnohem více, než placená online reklama, nebo billboardy. Kontaktujte nás a zjistěte, jak takový web může vypadat.

Softsite výkon stránek

Design na míru

Rozumíme vašim potřebám a tvorbu webových stránek přizpůsobíme vámi vybranému designu. Případně vám jej celý navrhneme.

Kvalitní web

Podnikání se vám rozjíždí, ale váš web je už zastaralý? Ušijeme vašim stránkám úplně nový kabát a dodáme jim moderní design, který zaujme.

Stálý dohled

Celý proces tvorby webu máte pod 100% kontrolou. Každý detail s vámi budeme pečlivě konzultovat, abyste byli maximálně spokojení.

Snadné úpravy

Každý náš web běží na přehledném redakčním systému, který vám umožní jej spravovat i bez naší přítomnosti či znalosti programování.

Softsite tvorba webových stránek

S námi neproděláte

Vždy se snažíme vytvářet efektivní a výkonné weby. Nechceme, aby vaše stránky zapadly mezi stovkami dalších. Proto vám dáme přesný návod jak se o web starat, aby vám přinášel stále větší zisk.

Během celé tvorby webu máte nepřetržitý přehled o tom, co se děje. Zakládáme si na tom, že zákazník by měl dostat funkční a výkonný web, jaký si přeje. Právě vy rozumíte svému oboru nejlépe a proto je pro nás důležitý váš názor na každý detail. Jen takto lze zajistit, aby váš web byl úspěšný hned o prvního spuštění.

Kontaktujte nás

Zaujali vás některé naše služby, nebo jste jen nenašli co hledáte? Napište nám přes nezávazný formulář níže a my vás budeme kontaktovat.

E-shop za 390 Kč?
Zkuste Tipmarker

Nechcete investovat do e-shopu desetitisíce? Vytvořili jsme pro vás systém, kde si můžete svůj e-shop vytvořit pohodlně a sami. Nemusíte se omezovat šablonou a zároveň je systém intuitivní a jednoduchý.